SkakankaOnBoard

Podróże, sporty ekstremalne, zawodowe zabijanie nudy, adrenalina !

SkakankaOnBoard

Podróże, sporty ekstremalne, zawodowe zabijanie nudy, adrenalina !

SkakankaOnBoard nie wzięło się z niczego, wszelkie sporty związane z deską lub deskami to chleb powszedni dla Anki. Z wykształcenia architekt wnętrz po ASP w Gdańsku, a sport to nie jedyna pasja, której się oddaje. Anka jest też artystką i poświęca resztki swojego wolnego czasu na malowanie obrazów.

 

Zakochana w adrenalinie i aktywnym życiu robi wszystko, żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej. Snowboard, splitboarding, surfing, Stand Up Padle, longboardy. Jeżeli można przypiąć do stóp lub na tym stanąć z pewnością zostanie objechane.

Założycielka Aloha Spliciary, grupy aktywnych dziewczyn, w której popularyzuje aktywności związane z deskami. Organizuje wyjazdy, spotkania, szkolenia i wspólne treningi w niecodziennych miejscach. Wycieczka na nartach splitowych w tatrach, a potem rozkoszna jazda złączonymi w snowboard deskami, wśród epickiego puchu? Proszę bardzo. Spanie w namiotach w ścianie góry Wdzar? Jasne. Obowiązkowo ze szkoleniem, ogniskiem i innymi atrakcjami.

Anka nie zna zmęczenia, żeby za nią nadążyć, trzeba się mocno postarać. A to wszystko jednocześnie będąc mamą dla 2-letniego Ignacego, który razem z nią wyrusza w dzikie przygody.

Najważniejsze osiągnięcia

  • Założycielka grupy Aloha Spliciary.
  • Organizatorka aktywnego wypoczynku dla kobiet.

 

Dobry wybór według Anki

Viking Tritan Bottle

Namiot VEIG PRO III / 3,5 kg

Mata samopompująca KERJAG 800g / 3.5 cm

Nasz Test Team

  • search