CHILO & RIX – nowości na lato!

OVERNORD – nasza najnowsza kolekcja, zaprojektowana oraz uszyta w Polsce, w skład której wchodzą trzy letnie linie: Chilo, Rix oraz Rix Print

 

 

Co nowego? Nowe materiały, nowe funkcje i nowe kolory! Tym charakteryzuje się obecna kolekcja letnia. Co więcej, dzięki utrzymaniu założenia krojów mocno podzielonych oraz użyciu materiału certyfikowanego znakiem Bluesign, udało nam się wdrożyć zasady zrównoważonego rozwoju w proces powstawania odzieży. 

CHILO & RIX – nowości na lato!

CHILO

 

 

Idealna odzież na wyprawy w upalne lato oraz do codziennego użytku. Linia dla miłośników natury i świadomych ekologicznie. Dzięki wykorzystaniu lnu i doborze odpowiedniej kompozycji przędz, koszulki zapewniają przewiewność i komfort noszenia. Co więcej, len sprzyja rozluźnianiu mięśni podczas aktywności fizycznej, a także działa antybakteryjnie. Odzież Chilo zachowuje świeżość dłużej niż inne dzianiny i jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. Bardzo dobry wybór dla osób z wrażliwą i skłonną do alergii skórą.  W skład linii wchodzą: koszulki T-shirt, koszulki Longsleeve oraz koszulki Longsleeve z kapturem – w wersjach damskich oraz męskich. Dostępne w dwóch, bliskich naturze wersjach kolorystycznych. 

 

RIX

 

 

Dzianina RIX to techniczny materiał ze znakiem Bluesign, z którego uszyta została cała linia sportowa. W skład linii wchodzą koszulki T-shirt w wersji damskiej i męskiej, koszulki typu Longsleeve również w wersji damskiej oraz męskiej, koszulki Longsleeve z kapturem w wersji Unisex oraz bezrękawniki w trzech wersjach. Wykorzystany materiał chroni przed promieniowaniem UV, odprowadza pot i pozwala skórze oddychać podczas wysiłku. Odzież jest idealna na wszelkiego typu wyprawy ze względu na fakt, że jest niezwykle lekka, zajmuje niewiele miejsca i szybko schnie. Co więcej, wyposażona jest w system antybakteryjny oraz anti-odor by Polygiene, dzięki czemu długo zachowuje świeżość. Koszulki dostępne są w czterech, modnych wersjach kolorystycznych. 

RIX PRINT

 

 

Techniczne koszulki z krótkim rękawem, pełne wzorów i kolorów, inspirowane nordyckimi żywiołami. Wyjątkowo lekka i cienka linia, która sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku. Charakteryzują się tymi samymi właściwościami co powyższa linia RIX: chronią przed promieniowaniem UV, odprowadzają pot, pozwalają skórze oddychać podczas wysiłku, są antybakteryjne i łatwe w pielęgnacji. Niewielka waga sprawia, że doskonale sprawdzą się tam, gdzie niezbędny będzie lekki bagaż. Efektowne wzory działają na wyobraźnię. Falogóry – w zależności od wersji kolorystycznej, przywołują na myśl górski krajobraz lub morskie fale. Abstrakcyjna lawa – niejednemu skojarzy się z ognistymi wulkanami na Islandii czy Kamczatce. Gwiazdozbiory Nieba Północnego przypominają o przejrzystym niebie w nocy z dala od miasta. 

Co wyróżnia tę kolekcję? Z pewnością fakt, że została zaprojektowana z uwzględnieniem zasad uniwersalności. Odpowiada na różne potrzeby funkcyjne, ergonomiczne i estetyczne. Wszystkie 3 linie charakteryzuje minimalizm i funkcjonalność. Warto wspomnieć również o fakcie, iż właściwości nowej kolekcji zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych oraz testowane w użyciu przez nasz aktywny zespół i ambasadorów marki. 

 

Każdą tkaninę poddaliśmy szeregowi testów – dzięki temu mamy pewność, że dobraliśmy do danych linii odpowiednie dzianiny funkcyjne. Badaliśmy między innymi:

  • odporność wybarwień na działanie potu ludzkiego,
  • zdolność do powstrzymywania strat ciepła,
  • przepuszczalność powietrza
  • wodochłonność
  • przepuszczalność pary wodnej

Która linia najbardziej przypadła Wam do gustu? To jeszcze nie wszystko – szykujcie się na jesień! Stay tuned!

 

  • search