O nas

O marce Fjord Nansen

Co się dzieje w czasach gdy dostęp do sprzętu turystycznego jest mocno ograniczony, dzikość serca rozrywa trzewia, żądza przygody przekracza wszelkie granice. Nieograniczona wyobraźnia, zdrowe ręce i chęć spełnienia marzeń doprowadzają do tego aby wyposażyć się w sprzęt najlepszy na świecie – bo wymyślony przez Ciebie!

 

Pierwsze produkty marki Fjord Nansen powstały w 1996 r. zainspirowane historycznymi wyprawami polarnymi, wychodzącymi poza granice ówczesnej wyobraźni, których dokonał Fridtjof Nansen, norweski podróżnik. Do dnia dzisiejszego łączymy pasję podróżowania, skandynawskie poczucie jakości i funkcjonalności.

 

Od początku istnienia, misją i celem marki jest propagowanie podróżniczego stylu życia. Dostarczając naszym klientom produkty w świetnej jakości i na każdą kieszeń zachęcamy do odszukania w sobie Dzikości w Sercu i nowych pasji. Nie ważne czy lubisz góry, kajaki, rowery czy camping nad jeziorem, z produktami marki Fjord Nansen przygoda nabierze nowego wymiaru.

 

Motto zespołu produkcyjnego Fjord Nansen to: „polecamy bo sami używamy”. Każdy kto dokłada cegiełkę do projektowania ma szerokie zainteresowania i wiele przygód za sobą. Od mistrzów kajakarstwa, poprzez cyklistów, biegaczy, narciarzy, piechurów aż do motocyklistów. Nasz zespół to tylko początek, ponieważ najważniejsze opinie otrzymujemy również od zawodowców i profesjonalistów takich jak Aleksander Doba, Anna Czerwińska i Michał Kochańczyk. Nie boimy się również naukowców i laboratoriów badawczych gdzie testujemy termosy (izolacyjność termiczna), śpiwory (test 10 prań), namioty (wytrzymałość materiałów).

 

Trendy oraz postęp technologiczny śledzimy na wielu targach międzynarodowych świata outdoor. Np.: ISPO Monachium, OutDoor Show we Friedrichshafen oraz lokalnych takich jak Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane na łamach czasopism branżowych oraz konkursów targowych.

Wyróżnione i nagrodzone produkty:

Namiot Islandia II (Profi) – „ Magazyn Podróże Produkt roku”

 

Śpiwór Troms (Profi) – „Magazyn Podróże Dobry wybór 2007”

 

Termos One Touch – Najlepszy termos z systemem One Touch w teście „Magazynu górskiego” i „Nad Poziomem Morza”

 

Polar Argir – „Magazyn Podróże Dobry wybór 2005”

 

Namiot Tordis II (Profi) – Wyróżnienie w kategorii innowacje techniczne „Targi Sportowe Kielce 2010”

 

Kurtka Telemark – „Magazyn Podróże Dobry wybór 2008”

 

Termos Honer ( 0,5 L, 0,7 L, 1 L) – doskonałe wyniki w testach Niezależnej Grupy Testingowej (NGT), Magazynu Górskiego oraz Nad Poziomem Morza.

 

Kubek termiczny LANDO – najlepszy kubek termiczny wg testu przeprowadzonego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  • search