VIK i OXIVA – czyli kolekcja jesienno-zimowa okiem testerów

Be wild at the heart! Jeśli kochasz przygody na łonie natury tak jak my, to motyw przewodni polskiej marki Fjord Nansen jest zdecydowanie dla Ciebie. Biwak w górach, trekking z psem, a może wyprawy rowerowe? Do każdej z tych aktywności potrzebujemy przede wszystkim odpowiednich ubrań i sprzętu. I tutaj możemy polecić serię Vik w wersji damskiej i męskiej.

Bluza z kapturem wykonana z ciepłej dzianiny Micropile stretch jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zmarzluchów. Dobra paroprzepuszczalność sprawia, że bluza idealnie nadaje się do wszystkich outdoorowych aktywności i zapewnia komfort termiczny. Jesienny biwak czy trekking w szkockich górach? W każdych warunkach sprawdza się wyśmienicie. Dodatkowym atutem jest dla mnie szeroka kieszeń, idealna na schowanie np. telefonu oraz specjalnie zaprojektowany otwór na słuchawki. Bluzy nosiliśmy wczesną wiosną, latem i późną jesienią. W każdych warunkach zdały egzamin, dając komfort cieplny i uczucie suchości. Materiał wewnętrzny jest miły w dotyku a dla tych ceniących walory estetyczne? Szeroka gama pięknych kolorów zachwyci każdego.

Jeśli dodacie do zestawu bluzkę merino z serii Oxiva, to żadna aktywność nie będzie Wam straszna. Ta bezszwowa, termoaktywna koszulka z długim rękawem jest naszym najlepszym odkryciem!!! 5 dni w Szkockich Higlands, 5 nocy w aucie i namiocie, i…? Zero zapachu! A to wszystko dzięki połączeniu wełny merino ze specjalnymi włóknami szybkoschnącymi. Dodatkowo, materiał zawiera jony srebra, dzięki czemu zapach nie rozwija się, a bielizna pozostaje dłużej świeża. Sprawdzone, przetestowane, polecamy! 🙂

VIK i OXIVA – czyli kolekcja jesienno-zimowa okiem testerów
  • search