Slepping bags – Outdoor Series

Śpiwory Serii OUTDOOR

OUTDOOR – śpiwory idealne na kilkudniowe wycieczki lub camping. Świetne dla osób które cenią sobie wygodę i komfort podczas snu. W tej serii występują modele w kształcie mumii oraz “koperty”, które są jeszcze wygodniejsze i można z nich zrobić kołderkę.

 

EKO Loft HOLLowfiber – doskonała kombinacja właściwości izolacyjnych, stosunkowo niskiej wagi i ceny. Wypełnienie jest splotem włókien o rożnych średnicach, tworząc sprężysty i bardzo dobrze izolujący materiał.

Śpiwory Serii OUTDOOR

Materiał wewnętrzny – w zależności od przeznaczenia modele posiadają domieszki włókien syntetycznych w różnych proporcjach. Zapewniają one szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, przy zachowaniu komfortu w kontakcie z ciałem.

 

Kształt – Śpiwór lepiej dopasowany do ciała człowieka jest śpiworem cieplejszym, dlatego w kolekcji Fjord Nansen przeważają śpiwory w kształcie mumii. Modele STAVOY, FLORO, BIVAK, mają kształt “koperty”. Idealnie sprawdzają się na dłuższe campingi oraz dla tych którzy lubią mieć maksymalny komfort podczas snu. Ze śpiwora “kopertowego” można zrobić kołdrę.

 

Zamek – Najwygodniejsze są zamki rozsuwane z dołu i z góry. Umożliwiają one regulację temperatury wewnątrz śpiwora. Jeśli chcesz połączyć dwa śpiwory musisz zwrócić uwagę na oznaczenia P (prawy) i L (lewy). W kolekcji Profi Synthetic Stretch użyto solidnych i niezawodnych zamków znanej firmy YKK.

 

Listwa termiczna – biegnie wzdłuż zamka i zapobiega przedostawaniu się zimna. Aby zapobiec wcinaniu się materiału w zamek zastosowano specjalnie rozwiązania zdecydowanie zmniejszające ten problem. Anti Bite System i Bite Tape.

 

Mała kieszonka – została umieszczona wewnątrz śpiwora byś mógł w niej umieszczać wszelkie drobiazgi.

 

Brzeg śpiwora – zapinany jest dodatkowo na rzep, dzięki czemu nie odpina się w nocy.

 

Dwie pętelki – na zewnętrznej stronie, służące do wieszania śpiwora.

  • search