Śpiwory Serii PROFI SYNTHETIC STRETCH

PROFI SYNTHETIC STRETCH

PROFI SYNTHETIC STRETCH – Rozciągliwe śpiwory to właściwie osobna kategoria produktowa i ma swoich wyjątkowych odbiorców. Precyzyjne dopasowanie do ciała zmniejsza zużycie energii cieplnej do ogrzania śpiwora, rozciągliwe właściwości zapewniają wygodę i dopasowują się do pozycji podczas snu. Wyspany turysta to turysta pełen energii na cały dzień przygód i wędrowania!

 

MICROfill Super-Therm – jest to aktualnie jedna z najlepszych włóknin w śpiworach syntetycznych o skomplikowanej budowie. Unikalna konstrukcja mikrowłókien zapewnia wysoką sprężystość i izolacyjność przy niskiej wadze. Niezwykle cienkie włókna poddawane są specjalnemu procesowi a potem łączone w miękką i lekką warstwę izolacyjną. Włóknina zachowuje wysokie parametry sprężystości nawet po wielu praniach.

PROFI SYNTHETIC STRETCH

Materiał wewnętrzny – w zależności od przeznaczenia modele posiadają domieszki włókien syntetycznych w różnych proporcjach. Zapewniają one szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, przy zachowaniu komfortu w kontakcie z ciałem.

 

Kształt – Śpiwór lepiej dopasowany do ciała człowieka jest śpiworem cieplejszym, dlatego w kolekcji Fjord Nansen przeważają śpiwory w kształcie mumii.

 

Zamek – Najwygodniejsze są zamki rozsuwane z dołu i z góry. Umożliwiają one regulację temperatury wewnątrz śpiwora. Jeśli chcesz połączyć dwa śpiwory musisz zwrócić uwagę na oznaczenia P (prawy) i L (lewy). W kolekcji Profi Synthetic Stretch użyto solidnych i niezawodnych zamków znanej firmy YKK.

 

Listwa termiczna – biegnie wzdłuż zamka i zapobiega przedostawaniu się zimna. Aby zapobiec wcinaniu się materiału w zamek zastosowano specjalnie rozwiązania zdecydowanie zmniejszające ten problem. Anti Bite System i Bite Tape.

 

Mała kieszonka – została umieszczona wewnątrz śpiwora byś mógł w niej umieszczać wszelkie drobiazgi.

 

Brzeg śpiwora – zapinany jest dodatkowo na rzep, dzięki czemu nie odpina się w nocy.

 

Dwie pętelki – na zewnętrznej stronie, służące do wieszania śpiwora.

  • search